Stručně

 • Dělení plechů
 • Ohýbání plechů
 • Výpalky do plechů
 • Sváření
 • Leštění
 • Laserové značení plechů
 • Lakování plechů
 • Ostatní zakázková kovovýroba

Vláknový řezací laser

Dle přání zákazníka jsme schopni z podkladových planžet a jiných materiálů s přesností již od ± 0,05 mm vyrobit různé díly. Například podložky odlišných tvarů, lapovací klece, planžety, nože, kontrolní dílce, těsnicí kroužky. Primárně tento stroj využíváme pro výrobu rozváděčů pro rodinné domy nebo průmyslové objekty. kovovýroba,dělení plechů,laserové gravírování,stříhání plechů,řezání a popis laserem,ohraňovací lis,tabulové nůžky – to vše pro vás.

Kde lze aplikovat?

kovovýroba Trutnov,dělení plechů,laserové gravírování, stříhání plechů,řezání laserem,popis laserem,ohraňovací lis,tabulové nůžky

Vláknový laser s pracovní plochou 2500×1300 mm

Celý proces řezání lze aplikovat pro zpracování plechu, výrobu strojních zařízení, přesných dílů, domácích spotřebičů, elektroniky, ale také pro různé oblasti průmyslu. Řezání vláknovým laserem, popis laserem TROCH s.r.o. za přijatelné ceny!

Maximální tloušťka běžného materiálu řezaného laserem – pracovní plocha 2500×1300 mm:

 • Ocel: 4 mm
 • Nerez: 2 mm
 • Hliník: 3 mm

Cena řezání (dělení) plechů je závislá na:

 • Typu a tloušťce materiálu
 • Tvarové složitosti řezu, množství propalů a otvorů
 • Sériovosti zakázky, celkovém objemu dlouhodobé spolupráce
 • Manipulační náročnosti
 • Požadavcích na čištění, začišťování, balení apod.

Na základě Vaší přesné poptávky Vám zpracujeme přesnou cenovou nabídku. Pro rychlejší zpracování Vaší cenové poptávky zasílejte výkresovou dokumentaci ve formátu DWG a DXF. Kovovýroba TROCH s.r.o. Trutnov.

Elektromechanické tabulové nůžky

kovovýroba,dělení plechů,laserové gravírování,stříhání plechů,řezání a popis laserem,ohraňovací lis,tabulové nůžky

Délka střihu 2050 mm

Součástí našeho strojního vybavení jsou od ledna 2019 také nízkoprofilové elektromechanické tabulové nůžky na plech (nůžky padací) pro stříhání kovových tabulí. Rovněž jsou vhodné pro stříhání lehkých kovů a plastů. Přímý pohon poskytuje efektivní, ekonomický provoz. Délka střihu činí 2050 mm a maximální tloušťka stříhaného plechu činí 4 mm. 

Nabízíme volnou kapacitu tabulových nůžek pro přesné stříhání série plechů do šíře 2000 mm (nikoliv kusové střihy). Kooperace tabulových nůžek možná:-)

CNC Ohraňovací lis

kovovýroba,dělení plechů,laserové gravírování,stříhání plechů,řezání a popis laserem,ohraňovací lis,tabulové nůžky

Ohraňovací lis 60 tun

Ohraňovací lis řady AD-R TROCH je určen výhradně na ohýbání, ohraňování a profilování plechů (černý plech do 4mm). Pro rychlejší zpracování Vaší cenové poptávky zasílejte výkresovou dokumentaci ve formátu DWG a DXF.

Přehled technických parametrů
Typ Lisovací
síla
(t)
Pracovní
délka
(mm)
Průchod
mezi
bočnicemi
(mm)
Přibližovací
rychlost
(mm/sec)
Ohýbací
rychlost
(mm/sec)
Rychlost
v ose X
(mm/sec)
Zdvih
(mm)
Vyložení v
bočnicích
(mm)
AD-R 2060 60 2050 1700 200 10 500 265 410

Laserové gravírování

kovovýroba,dělení plechů,laserové gravírování,stříhání plechů,řezání a popis laserem,ohraňovací lis,tabulové nůžky

Laserové popisování

Gravírování pomocí laserové technologie představuje nejjednodušší a nejefektivnější propracování gravírovaného nápisu či grafiky, a to do široké škály materiálů.

Celý princip laserových systémů spočívá v působení laserového paprsku, který částečně mění strukturu značeného materiálu, nebo částečně dochází k jeho odnímání, resp. vysokému zahřátí a následnému vypařování do hloubky v řádu mikrometrů. Celý proces je bezdotykový, materiál proto není nijak zatěžován a nedochází ke zničení upravovaného předmětu.

Uplatnění laserového gravírování

kovovýroba,dělení plechů,laserové gravírování,stříhání plechů,řezání a popis laserem,ohraňovací lis,tabulové nůžky

Laserové vyřezávání různých tvarů pro následný popis

Využití lze nalézt v oblastech plastikářského, gumárenského a hutního průmyslu, ale také ve výrobě. Jedná se především o kovo-nástrojárny, gravírování vstřikovacích a lisovacích forem, gravírování vyjiskřovacích měděných i uhlíkových elektrod, vyhazovačů, datumovek, razníků a razidel, výrobních štítků, hotových výrobků a jiné.

TROCH s.r.o. Trutnov laserové gravírování využívá při úpravě reklamních předmětů (propisky, svítilny, otvíráky, přívěšky na klíče, psí známky…), při výrobě štítků a cedulek (kovové plakety, viněty).

Výhody laserového gravírování

kovovýroba,dělení plechů,laserové gravírování,stříhání plechů,řezání a popis laserem,ohraňovací lis,tabulové nůžky

Ohýbání a popisování výpalků TROCH s.r.o.

Vysoká kvalita ostrosti hran, samotná rychlost procesu a vysoká přesnost. Opomenuty nesmí zůstat ani odolnost, bezkontaktnost, minimální tepelné ovlivnění povrchu či nesmazatelnost. Značkovací oblast: max. 175x175mm

Pro rychlejší zpracování Vaší cenové poptávky zasílejte výkresovou dokumentaci ve formátu DWG a DXF.

Kovovýroba,dělení plechů,laserové gravírování,stříhání plechů,řezání a popis laserem,ohraňovací lis,tabulové nůžky – to jsou atributy, které vám nabízíme za solidní ceny.

 

Využijte formulář níže pro vaši poptávku

 

 

%d blogerům se to líbí: