Měření a regulace fyzikálních veličin a technologických procesů

Tecomat Měření a regulace TROCH TrutnovVáš objekt nebo technologie vyžaduje specifické řešení. Za naši odbornost hovoří množství provedených zakázek jako například realizace řízení výroby elektrické energie a tepla. Spolupracujeme s významnými a ověřenými dodavateli a výrobci komponent pro řízení a snímání všech veličin a stavů zařízení.  Vytváříme řídící software a vizualizaci pro místní řízení i vzdálenou správu – dispečinky, řídící centrály, web servery. Implementujeme nové technologie do stávajících systémů řízení. Provádíme servis a údržbu stávajících i nových systémů MaR. Zajišťujeme výrobu rozváděče MaR, dodávku, montáž a následný servis zařízení měření a regulace.

Průmyslová automatizace

Řízení výrobních technologických celků

Zaměřujeme se především na automatizace v teplárenství. Máme zkušenosti i s automatizací výrobních linek a jiných technologických celků. Kromě průmyslových automatizací se zabýváme také automatizacemi technického zařízení budov (HVAC).

Specializujeme se na:

  • výměníkové a předávací stanice
  • vzduchotechnická zařízení (VZT)
  • dávkovací a míchací jednotky
  • strojovny chlazení

Automatizace technického zařízení budov

Řízení HVAC a dalších systémů

Měření a regulace TROCH Trutnov

Žádná moderní budova se neobejde bez důmyslného systému větrání a vytápění, běžným vybavením domů se stává také klimatizace. Stejně jako každý jiný obor prochází i HVAC neustálým vývojem. Jaké jsou aktuální trendy?

HVAC (heating, ventilating, air-conditioning) je značně obsáhlá oblast, řešená v určitém rozsahu na každé stavbě. V našich klimatických podmínkách je pro udržení tepelné pohody nutno v interiéru instalovat otopný systém, případně chlazení, a obojí dimenzovat na mezní teploty (v zimě až -12°C), které nastávají nebo jsou překročeny jen několik dní v roce. Celkový systém topení a klimatizace (HVAC) je tak co do kapacity předimenzován a většinu roku se musí jeho činnost regulovat jak z hlediska výkonu, tak pro celkovou ekonomiku provozu.

Kromě průmyslových automatizací se zabýváme automatizacemi nevýrobních procesů, technického vybavení budov – topení, chlazení, vzduchotechniky,  osvětlení a dalších systémů.

Naše služby mohou využít např.:

  • bytové domy
  • ubytovací a stravovací zařízení
  • školská zařízení
  • zdravotnická zařízení

Montáž a dodávka zahrnuje:


Kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře. Rádi se Vám ozveme.

 

%d blogerům se to líbí: