JSME ČESKÁ VÝROBNÍ A ELEKTROMONTÁŽNÍ FIRMA

Strategií naší společnosti, s prvořadým ohledem na komfortní, úsporná a bezpečná řešení zakázek, je realizace elektromontážních prací, výroby elektrických rozváděčů nízkého napětí do 1000 V AC nebo 1500 DC a kompletních dodávek a pravidelného servisu fotovoltaických elektráren (FVE). Klademe důraz na to, aby naše výrobky a služby byly bezpečné pro uživatele i jeho okolí a odpovídaly požadavkům platné legislativy. V souladu se zavedenými standardy systému kvality dbáme na to, aby veškeré pracovní postupy odpovídaly předepsaným výrobním normám a normám z oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a ochrany životního prostředí. Disponujeme výrobní plochou 250m².

Měření a regulace

Oblast měření a regulace patří mezi naše hlavní činnosti. Měříme a regulujeme oblast vytápění, chlazení, rozvodů médií, vzduchotechniky a klimatizace. Moderními prvky měření a regulace lze výrazně optimalizovat řízení a účinnost systémů vytápění, chlazení a technologických procesů.

Provádíme projekční, montážní, softwarové a servisní práce v oboru měření a regulace, průmyslové automatizace a řízení technologických procesů a technologií. Navrhujeme systémy měření a regulace pro vytápění nebo chlazení budov, řízení průmyslových technologií.

Výroba rozváděčů

  • domovních DBO (pro laickou obsluhu)
  • elektroměrových
  • pro měření a regulace procesů (MaR)
  • pro chytré domy
  • skříňových – průmyslových

Elektroinstalace

  • silnoproudá
  • slaboproudá
  • komfortní
  • měření a regulace procesů (MaR)

Všichni naši elektromontéři splňují požadavky vyhlášky Českého úřadu bezpečnosti práce a Českého báňského úřadu o odborné způsobilosti v elektrotechnice č. 50/1978 Sb. Máme uzavřené pojištění odpovědnosti proti způsobené škodě. Spolupracujeme se SPŠ Trutnov a SPŠ, SOŠ a SOU Hradec Králové. Vybraní žáci těchto škol absolvují v naší společnosti odbornou praxi a odborný výcvik na elektromontážních zakázkách. Společnost disponuje potřebným technickým a materiálovým vybavením pro elektroinstalace velkého rozsahu. Všechny stroje a zařízení mají provedené revize a atesty nezbytné pro bezpečný provoz.

Používáme značkové a kvalitní komponenty

ABB vypínače a jističe TROCH s.r.o. Trutnov TROCH s.r.o. Trutnov elektromontáže, spojovací prvky Mekrs Kabely NKT používá TROCH s.r.o. Elektromontáže, rozváděče OEZ Relé TROCH s.r.o. Trutnov Výroba rozváděčů Svítidla TREVOS montáže TROCH s.r.o. Trutnov OEM Automatic komponenty pro stroje, bezpečnost a motory TROCH s.r.o. TrutnovGSM ovládání topení instalace TROCH s.r.o. Trutnov

čidla vlhkosti, CO2, kouře, organických látek, kombinovaná čidla, kanálová čidla PROTRONIX

TROCH s.r.o.


Sídlo: Petříkovická 32, Poříčí, 541 03

Trutnov

Identifikační číslo: 03476693
DIČ: CZ03476693 (jsme plátci DPH)
Spisová značka: C 34178 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Statutární orgán: jednatel Bc. EVA PILAŘOVÁ

Bankovní spojení: FIO Banka a.s., č.ú. 2000677731/2010
Datová schránka: 673qugy
Telefon: +420 491 110 902
E-mail: info@trochsro.cz | Web: www.trochsro.cz
%d blogerům se to líbí: