Kamerový systém pro vaši společnost nebo rodinný dům

HikVision Kamerové systémy CCTV průmyslové kamery Trutnov, Jičín, Hradec královéMonitorování až 25 obrazů z různých zařízení najednou, ovládání i nastavení max. 50 ti zařízení v síti, vzdálený i lokální záznam, ovládání a programování PTZ kamer všech výrobců, programování poplachových vstupů i výstupů, vytvoření e.mapy objektu včetně umístění kamer, audio komunikace atd. Software je intuitivní, jednoduchý pro ovládání, vhodný i pro méně zkušené uživatele. Software Client je dodáván ZDARMA ke každé IP kameře a DVR HikVision !

Proč instalovat kamerový systém?

  • K ochraně osob i majetku
  • K identifikaci pachatele
  • K ochraně vozidla Vaší společnosti při poškození zaměstnancem nebo dopravcem
  • Prevence proti krádeži materiálu
  • K odhalení neoprávněné manipulace se zbožím během inventury, atd.

Popis systému:

H.264 komprese – výborná kvalita obrazu, až o 50% menší soubory při srovnatelné kvalitě s MPEG4. Tzn. 2x vyšší rychlost přenosu a 2x menší požadavek na velikost HDD.
Záznam na SD kartu – většina kamer umožňuje záznam deníku na SD kartu. Ukládá události jako např. detekce pohybu, poplachy, přístupy a atd.

Rozlišení až 2 Mega pixely – kamery s rozlišením 1600×1200 pixelů nahradí 2-3 kamery s běžným rozlišením a rozezná detaily na několikanásobně větší vzdálenost.
Obousměrná audiokomunikace – umožňuje monitorování, záznam zvuku z okolí kamer a také obousměrnou audiokomunikaci obsluhy s osobami v okolí kamer po síti.

Dual stream – možnost nastavení a řízení dvou datových toků z jednotlivých zařízení. Např. záznam a současně možnost využití streamu s vysokou kvalitou obrazu a vysokým počtem snímků za sekundu (704×576 / 25fps) pro rychlé sítě, a stream s menším rozlišením a menší rychlostí snímků (352×288 / 6fps) u pomalého internetového připojení, tak aby nedocházelo k zahlcení sítě.
Detektor pohybu – detekce pohybu v kameře, s možností nastavení citlivosti a vymaskování privátních zón.

Poplachové vstupy a výstupy – jsou součástí HikVision IP kamer. Lze plánovat/nastavit reakci výstupů na různé události, např. poplach, ztráta videosignálu, detekce pohybu, zaplněný/nefunkční HDD, chyba LAN sítě a atd.

Výběr z mnoha typů kamer – můžete zvolit běžné kamery HikVision, kamery WiFi, Dome kamery, kompaktní kamery s přísvitem, PTZ kamery, 2 megapixelove kamery a atd.

Video Web Servery – pokud si nevyberete ze sortimentu IP kamer HikVision použijte Video Web Server (1 nebo 4 kanálový s/bez HDD) HikVision a jakoukoliv analogovou kamerou, nebo PTZ kamerou. Zapojíte je tak do sítě a můžete ovládat pomocí SW Client.

Přehrávání záznamu – je s HikVision velmi jednoduché. Můžete využít opět SW Client (dodávaní ke každé IP kameře zdarma), externí přehrávač, nebo nainstalovat kodek do Windows Media Playeru.

%d blogerům se to líbí: