Paradox Zabezpečovací systémy pro domy, kanceláře, úřady TrutnovEfektivní detekce vniknutí cizích osob, vzniku požáru, úniku vody a plynu

V současné době společnost nabízí kompletní sortiment produktů pro zabezpečení malých objektů, ale i velkých sídel nadnárodních společností. V nabídce výrobce naleznete vše od jednoduchých čidel a ústředen až po technologie k zabezpečení rozsáhlých a velkých systémů.  Paradox pZabezpečovací systémy pro domy, kanceláře, úřady Trutnovřináší dlouhodobě na trh ty nejnovější technologické novinky ve sféře bezpečnostních zařízení, systémů a dalšího příslušenství. Díky tomu představuje elektronický zabezpečovací systém Paradox komplexní a inovativní ochranu té nejvyšší kvality.

Zabezpečovací ústředny Paradox s možností drátového i bezdrátového systému, bezpečnostní detektory Paradox v nejrůznějších provedeních (venkovní, digitální, magnetické, bezdrátové atd.), klávesnice Paradox pro jednoduché ovládání systému klasické, s LCD panelem atd.), expandéry Paradox, které vám umožní systém smysluplně rozšířit přesně podle vašich požadavků, či komunikátory Paradox.

Mezi další praktické doplňky patří například bezkontaktní čtečky, klíčenky, či dálkové ovladače. Součástí bohatého sortimentu je také příslušenství Paradox – napájecí zdroje, kabely, převodníky, náhradní baterie apod.

Pro zorientování v rozsáhlé nabídce Paradox navštivte oficiální stránky výrobce Paradox.

Proč řešit zabezpečení domu, kanceláře, úřadu?

  • Zamezíte případnému kontaktu se zloději
  • Účinně chráníte svůj majetek
  • Šetříte čas při vyřizování následných škod a škodných událostí
  • Získáváte výhodnější cenu za pojištění
  • Vhodným výběrem zařízení můžete prostřednictvím EZS ovládat i další prvky v domě
    (topení, žaluzie, uzávěry vody a plynu atd.)
%d blogerům se to líbí: