TROCH s.r.o. Trutnov – výroba rozváděčů

Vyrábíme rozváděče  nízkého napětí do 1000 V AC nebo 1500 V DC,  zejména  pro kusovou výrobu s cílem vyhovět individuálním potřebám a požadavkům zákazníků. Rozváděče jsou vyráběny jako typově zkoušené  rozvaděče velkých výrobců Schneider, OEZ, Hager, Eaton.
Používáme převážně oceloplechové nebo plastové skříně firmy OEZ, ale jsme schopni dodat i skříně jiných výrobců, případně vyrobit vlastní skříně dle požadavků zákazníka. Rozváděče splňují veškeré legislativní požadavky a jejich kvalita a spolehlivost je důvodem, proč se k nám vrací nejnáročnější zákazníci. Na řadu rozvaděčů pro bytové a rodinné domy poskytujeme záruku 2 let.

Proč rozváděče od TROCH Trutnov? Rozměry, výzbroj a barva na míru.

Bytové rozváděče DBO (pro laickou obsluhu)

jsou osazené rozváděče zkoušené podle ČSN EN 60439-3 Rozvaděče nn – Část 3: Zvláštní požadavky pro rozvaděče nn určené pro instalaci do míst přístupné laické obsluze. Tento typ rozváděče si můžete sestavit zde, dle vašich požadavků rozváděč vyrobíme.

Elektroměrové rozváděče

jsou určeny k měření odběru elektrické energie. Elektroměrové rozvaděče se umísťují na vstupu přívodního kabelu do bytového nebo kancelářského objektu a slouží k měření odebrané elektrické energie. Konstruují se podle požadavků energetických firem. Podle normy musí být umístěny na veřejně přístupném místě, například v plotě objektu, ve vnější stěně domu, na sloupu, na kterém odbočuje vedení do měřeného objektu. U bytových domů s více byty pak jsou elektroměrové rozvaděče umístěny ve společných prostorách domu. Nejčastěji je společný rozvaděč s více elektroměry vždy na každém podlaží. Elektroměrové rozvaděče smějí obsahovat pouze hlavní jistič (jistič před elektroměrem), elektroměr, poskytnutý energetickou společností a případně přijímač HDO. Prostor připojení kabelů je zakrytován a zaplombován. Smyslem umístění elektroměrových rozvaděčů ve volně přístupných prostorách je možnost odečtu stavu elektroměru i v nepřítomnosti zákazníka. Nabídka TROCH s.r.o. obsahuje osazený elektroměrový rozváděč skladem.

Povrchové rozváděče

jsou určeny  pro prostředí základní, studené, vlhké, mokré, prašné s nehořlavým prachem a prašné s nebezpečím hořlavých prachů.

Skříňové rozváděče

jsou osazovány do skříňových rozváděčových skříní. Řadové rozváděčové skříně jsou určeny pro stavbu rozváděčových sestav, ale mohou stát i samostatně. Jednotlivé druhy skříní jsou konstrukčně uzpůsobeny pro různé druhy aplikací. Samostatné rozváděčové skříně jsou kompaktní skříně vhodné například k pracovním strojům. Vyhovují speciálním aplikacím, které vyžadují vysoké krytí IP65.

Zapuštěné rozváděče

jsou pro zapuštěnou montáž do zdiva – pod omítku. Zapuštěné rozváděče a rozvodnice jsou určené pro instalaci pod omítku a existuje velký výběr různých velikostí a provedení a i příslušenství pro montáž rozvaděče do dutých stěn. Plastové nebo kovové ocelové, ocelo plastové rozváděče, varianty rozvodnic a rozvaděčů bez dvířek, s plnými nebo průhlednými dvířky jsou řešeny velmi prostorně i u úspornějších rozvodnic a rozvaděčů. Nabízíme zapuštěné domovní a průmyslové rozvaděče od těchto renomovaných výrobců.


Kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře. Rádi se Vám ozveme.

%d blogerům se to líbí: