Rozváděče pro chytré domy

Tzv. chytré domy s inteligentními (komfortními) elektroinstalacemi jsou v zahraničí již poměrně běžnou záležitostí, zatímco u nás jejich výhody teprve objevujeme. V současné době využívá v ČR inteligentní (komfortní) systémy pro řízení a regulaci cca 2% domácností, avšak zájem o ně stále stoupá. S ohledem na postup tohoto trendu se dá v blízké době očekávat, že inteligentní domy budou běžnou součástí našich životů.

Základním komunikačním prvkem pro systém ovládání chytrého domu je „chytrý rozváděč“. Komunikace mezi mobilním zařízením a rozváděčem umožňuje regulaci a spínání osvětlení nebo zásuvek, vytápění, klimatizace, žaluzií či kamerového systému, samozřejmě dálkově. Investice do chytrého systému domu má díky enrgetickým úsporám velice rychlou návratnost.

Výroba rozváděčů pro chytré domy

Rozváděče pro inteligentní domy vyrábíme na míru, na základě individuálních potřeb každého domu. Rozváděč je navržen podle velikosti domu a osazen moduly pro ovládání jednotlivých prvků. Díky zkušenostem z desítek realizací inteligentních slaboproudých elektroinstalací zaručujeme kvalitu a spolehlivost dodávaných rozváděčů i celých inteligentních systémů pro ovládání domu. TROCH s.r.o. je certifikovanou montážní firmou pro systémy řízení objektů na platformě Foxtrot, KNX a E-gon.

Developerům nabízíme přípravu inteligentní elektroinstalace v domech či bytech, kterou mohou svým klientům nabídnout jako nadstandardní službu, nebo inteligentní systémy pro moderní bytové domy, která umožňuje komunikaci mezi obyvateli domu nebo komunikaci s recepcí.

Pokud máte zájem o nabídku na chytrý systém, nebo pouze chytrý rozváděč pro váš dům, zašlete nám poptávku e-mailem spolu s případnou projektovou dokumentací. Pokud zvažujete instalaci inteligentního systému do vašeho domu a projekt ještě nemáte připravený, naše projekční oddělení dle vašich požadavků navrhne řešení projektu.

Chcete nám poslat zprávu?

%d blogerům se to líbí: