Rozváděče pro řízení technologií

Rozvaděče pro řízení technologií nebo také rozvaděče MaR (měření a regulace), jsou rozvaděče pro systémy měřící a regulační techniky, využívané nejčastěji v objektech občanské vybavenosti, administrativních budovách či průmyslových a výrobních objektech.

Spolu se vzestupem automatizace se s požadavky na realizaci rozvaděčů měření a regulace setkáváme častěji. Rozváděče pro řízení technologických procesů jsou využívány pro ovládání řídicích systémů technologických celků a výrobních linek, systémů vytápění a chlazení, dále pro ovládání řídicích systémů výroben elektrické energie, řídicích systémů v čistírnách odpadních vod, čerpacích stanicích, úpravnách vody nebo také v chladírenském a energetickém průmyslu.

K rozváděčům měření a regulace zřizujeme také operátorská stanoviště, dispečinky a pracoviště kontroly.

Díky zkušenostem získaným z desítek realizovaných instalací a z výroby rozváděčů MaR a využívání certifikovaných komponent a řídicích jednotek (PLC) významných dodavatelů, jako je SIEMENS, Honeywell, AMiT, Johson Controls, Domat, Schneider Electric, WAGO a dalších, zaručujeme kvalitu výroby rozváděčů MaR včetně oživení nových systémů.

Výroba rozváděčů pro řízení technologií

Rozváděče pro řízení technologií jsou vyráběny ve skříňovém, plastovém, nebo oceloplechovém provedení v odstínech RAL a na přání zákazníka mohou být osazeny plnými nebo prosklenými dvířky. Rozváděče jsou odolné vůči nepříznivým okolním vlivům a mají krytí IP dle umístění zařízení.

Rozváděče MaR pro řízení technologií jsou vyráběny výhradně na zakázku. Rozváděče od nás jsou vždy odzkoušené a certifikované. Pokud máte zájem o nabídku, zašlete poptávku e-mailem spolu s případnou projektovou dokumentací. Pokud ještě projektovou dokumentaci nemáte, rozváděč navrhneme a připravíme k němu projekt .

Chcete nám poslat zprávu?

%d blogerům se to líbí: