Elektrotechnik

Do naší moderně vybavené elektrodílny hledáme někoho šikovného, pro koho bude elektrodílna pokojíčkem.

Požadujeme:

  • chuť do práce
  • SOU/SŠ vzdělání (elektro) technického směru
  • praxe v oboru, znalost práce s elektrodokumentací
  • základní znalost práce na PC
  • dobré komunikační schopnosti
  • odpovědnost, spolehlivost, samostatnost při řešení pracovních úkolů
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:

  • práci v dynamicky se rozvíjející firmě
  • perspektivní a stabilní práci
  • možnost dalšího profesního růstu
  • motivační hodnocení
  • příjemné pracovní prostředí

Pracovní náplň:

  • montáž a zapojování elektrických rozváděčů
  • instalace elektrických rozváděčů v místě
  • související práce

Nástupní plat: dle dohody

Jedná se o jednosměnný provoz na plný úvazek. Práce je vhodná pro absolventy s možným nástupem ihned.

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a volejte, popř. zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu prace@trochsro.cz. Každému se ozveme.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší společnosti, udělujete souhlas společnosti TROCH s.r.o., Petříkovická 32, 541 03 Trutnov, IČ:03476693 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, pro účely konkrétního výběrového řízení a pouze po dobu do jeho ukončení.

TROCH s.r.o.
Petříkovická 32
541 03 Trutnov
IČ:03476693
Kontaktní osoba:
Bc. Eva Pilařová
Mobil: +420 773 546 252
E-mail: prace@trochsro.cz