Trainee pozice „Programátor, projektant“

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (elektro) technického směru
  • zkušenost projektování elektro
  • zkušenost s programy pro tvorbu elektrotechnické dokumentace – výhodou
  • odborné znalosti automatizace, MaR a systémů inteligentních budov – výhodou
  • znalost PLC Tecomat, SAIA a vizualizací ControlWeb a Reliance výhodou – velkou výhodou:-)
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • odpovědnost, spolehlivost, samostatnost při řešení pracovních úkolů
  • aktivní přístup při řešení daných úkolů

Nabízíme:

  • práci v dynamicky se rozvíjející firmě
  • perspektivní a stabilní práci
  • motivační hodnocení
  • možnost pokračování spolupráce po ukončení studia
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost práce pomocí vzdáleného přístupu z domova/školy

Možná pracovní náplň:

  • projektování MaR
  • projektování elektro
  • programování PLC nebo parametrizace

Nástupní plat: odměna dle dohody

Jedná se o jednosměnný provoz na částečný úvazek. Práce je vhodná pro absolventy s možným nástupem ihned. V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis na uvedený e-mail.

TROCH s.r.o.
Petříkovická 32
541 03 Trutnov
IČ:03476693
Kontaktní osoba:
Bc. Eva Pilařová
Mobil: +420 773 546 252
E-mail: eva.pilarova@trochsro.cz